Müşteri Destek: (312) 282 66 67

: (507) 745 77 02

Şeker Mah. 1431. Sk. No: 3/A Haritada Biz

 

Ankara Halı Yıkama

Ankara Halı ve Koltuk YıkamaHalı yıkama da Temsu Grup Ankara Halı ve Koltuk Yıkama tercih ediliyor. Peki neden Temsu? Çünkü hizmet kalitemiz ve anlayışımız tartışılmaz. Sonuç garantimiz altında. Peki biz bu garantili sonuca nasıl varıyoruz? Elbette profesyonel ekibimiz ve teknolojinin en son ürünleri son sistem halı yıkama makineleri ile. Üstelik tüm bunlara ek bilinen ve içeriği tamamen bitkisel olan halı yıkama şampuanlarını kullanarak.

Firmamız yıllardır Ankara halkına aralıksız hizmet vermekdedir. Halı yıkama konusunda uzman kadrosu ve ileri teknoloji halı yıkama makina ekipmanları ile ankaranın tüm semtlerine haftanın 7 günü halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Temsu Grup olarak elbette en çok önem verdiğimiz müşterilerimize gerçek derinlemesine ve hijyenik bir temizlik sunarak onların ve sevdiklerinin sağlığını korumak sonrasında da yaşam alanlarında renk kattıkları özenle korudukları halılarını en iyi şekilde ilk günkü görüntülerine dokularına zarar vermeden kavuşturmak. Tüm bunlarla birlikte bizimle çalışan her müşterimizin memnuniyetini kazanmak bizim için ayrı bir özen. Halı yıkama bizim işimiz ve biz işimizde öncüyüz.

Gelişen teknoloji ve sosyal çevre ile birlikte yaşam tarzı da değişmektedir. Metropol yaşamın getirdiklerinden biride evde evcil hayvan beslemek zorunda kalmamızdır. Nüfus artışı ile birlikte çok alanı oluşturmaya çalışıyoruz. Tabii ki sadece insanlar için değil evcil hayvanların da yaşam alanıdır. Evimizde beslenen kedi ve köpek gibi hayvanların hem tüyleri hem de salgıladıkları sıvı nedeniyle hijyen ve temizlik  çok önemli olmaktadır.

Evimizin içindeki halı, koltuk, yorgan, yastık gibi eşyaların temizliği biraz daha önem taşımaktadır, bunun için Ankara halı yıkama firmamızı arayıp ulaştığınızda ister evinizde ister fabrikamıza götürdüğümüz, temizlenmesini istediğiniz tüm eşyalarınızın bakımı ve temizliğini yapıp kullanma hazır bir şekilde bırakıyoruz.

 

Temsu Grup Ankara halı ve koltuk yıkama sektöründe öncü kuruluş….